ΤΩΡΙΝΗ ΜΠΑΝΚΑ
965

Καλημέρα σας.Πολύ δυνατή μέρα χθές με την τετράδα μου να περνάει σχετικά εύκολα άν εξαιρέσουμε το παιχνίδι της Μπάγερν…Πάμε να δούμε μερικές σημερινές επιλογές με το ντέρμπι στο Καραισκάκι να ξεχωρίζει

LIVE στο TELEGRAM:Για να μήν χάνεις χρόνο…και χρήμα!

17:15 Ξάνθη-Ατρόμητος Σχεδόν ισοδύναμες οι δύο ομάδες με την Ξάνθη τελευταία να μήν είναι σε καλή κατάσταση,το ίδιο όμως ισχύει και για τον Ατρόμητο.Παιχνίδι περισσότερο προς την ισοπαλία πάει.Θα ρισκάρω με Χ ΗΜΙΧΡΟΝΟ εγώ

19:30 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ Ντέρμπι κορυφής απόψε στο ”Καραισκάκι” και τα πάντα μπορούν να συμβούν μιάς και ο Πάοκ σίγουρα έχει αρκετά δυνατή ομάδα.Προσωπικά σήμερα θα πάω με την έδρα και θα δώσω ένα μικρό προβάδισμα νίκης στους γηπεδούχους.Κρατάω και την πολύ καλή εμφάνηση του πρώτου ημιχρόνου μεσοβδόμαδα παρά την ήττα με 4-2 απο την Τότεναμ.ΑΣΣΟΣ

21:00 Αβαι-Φλουμινένσε Παιχνίδι για το πρωτάθλημα Βραζιλίας μόλις τρείς αγωνιστικές πρίν το φινάλε.Τελευταίοι και εντελώς αδιάφοροι οι γηπεδούχοι με την Φλουμινένσε να θέλει το παιχνίδι μήπως καταφέρει να μπεί στις θέσεις που οδηγούν στο κόπα σουνταμερικάναΔΙΠΛΟ

23:00 Aτλέτικο Μινέιρο-Κορίνθιανς Αρκετά χ ημίχρονα προκύπτουν στο συγκεκριμένο ζευγάρι.Ίσως να αξίζει το ρίσκο και σήμερα Χ ΗΜΙΧΡΟΝΟ